ЗАВЪРШЕН ДО „КЛЮЧ” И ОБЗАВЕДЕН !!! ЧЕТИРИ ОТДЕЛНИ СТАИ !!! 112м2 + БОНУС ТЕРАСА 20м2 !!! ВСЕКИДНЕВНА 30м2 !!!
Вашият брокер : Петър Нейчев – тел. 0896 660 250
Детайлна информация на : domvbulgaria.com - Реф. №: 17942 или на посочения телефон.
Екипът на „Дом в България” предлага на своите клиенти един прекрасен апартамент в близост до ХЕИ. Имота е завършен луксозно до „Ключ” + направена кухня по поръчка + напълно оборудвани санитарни помещения. Апартамента разполага със Всекидневна с кухненска част 3 спални 2 санитарни възела и три тераси. Разпределението на имота е следното: Първо ниво – Всекидневна с кухненска част около 30м2, от която се излиза на тераса и тоалет.
Второ ниво – родителска спалня, детска стая с излаз на обезопасена тераса, стая за гости/кабинет, баня с тоалет и прекрасна тераса около 20м2
- Ние ще съдействаме за безлихвено разсрочено плащане съобразено с вашите нужди !
- Като клиенти на Дом в България Вие получавате жилищни кредити на най – изгодни условия !
- При закупуване на жилище с цел отдаване под наем, ще получите безплатен анализ на предлаганите имоти под наем в района и ще Ви насочим да закупите този с най – бърза възвращаемост на инвестицията !
Отлична Локация : Имота се намира в непосредствена близост до ХЕИ, Медицински университет, ВИНС втори корпус, булевард Левски и много търговски центрове и големи вериги хранителни магазини.
Строителство : Висококачествено „Ново Строителство“
Сградата : Луксозно завършени общи части на естествен гранит и Алуминиеви парапети. Облицовка на фасадата с естествен камък . Домофона система за контролиран достъп в сградата.